Omgevingen en onderhoud
VECOZO kent een productie-, acceptatie- en testomgeving.
VECOZO kent een productie-, acceptatie- en testomgeving.
VECOZO kent een productie-, acceptatie- en testomgeving. Enkel op de accpetatie- en testomgeving mogen testen worden uitgevoerd. Hiervoor mogen geen productiegegevens worden gebruikt.
Onze omgevingen zijn op vaste momenten niet beschikbaar wegens onderhoud;
Meer informatie en de onderhoudsdata vindt u op de onderhoudspagina.
Op de testomgeving vinden ketentesten plaats. Elke week wordt de testomgeving voorzien van nieuwe functionaliteiten. Per dienst zijn testgegevens beschikbaar. Deze gegevens zijn te vinden via 'Mijn diensten' onder de betreffende dienst bij het kopje ‘documenten’.
Let op! Het is niet toegestaan om met productiedata te werken op de testomgeving.
Na goedkeuring van de testen op de testomgeving, gaat de inhoud door naar de acceptatieomgeving. De acceptatieomgeving is, qua hard- en software, zoveel mogelijk gelijk aan de productieomgeving. In deze fases kunnen functionaliteiten en performance bekeken worden door de betrokken partijen, zonder dat de dagelijkse productie onderbroken wordt.
Let op! Het is niet toegestaan om met productiedata te werken op de acceptatieomgeving.
Als tussenpartij software kunt u worden aangesloten op de productieomgeving. Met toestemmingsverklaringen kunnen zorgaanbieders gebruik maken van de koppeling met de VECOZO-diensten in uw softwareapplicatie.